Bestyrelsen

Bestyrelsen i KLG Gymnastik arbejder for at skabe de bedste betingelser for et godt og sundt fritidsliv for borgerne i lokalområdet.
Det er bestyrelsens opgave at sikre udvikling af foreningen, så børn og voksne i alle aldre også i fremtiden ønsker at være en aktiv del af KLG Gymnastik.

Kontaktoplysninger

Har du spørgsmål, er du altid velkommen til at kontakte os på

 

info@klg-gymnastik.dk

 

Er din henvendelse til en specifik person i bestyrelsen, finder du kontaktoplysninger på alle bestyrelsesmedlemmer nedenfor.

Bestyrelsesmedlemmer

Maria

Maria Reuther Jensen

Formand

40621450 

 maria@klg-gymnastik.dk

Anja

Anja Dahl Henriksen

Næstformand

 51361563

 anja@klg-gymnastik.dk

Berit

Berit Olsen

Sekretær

 27522628

 berit@klg-gymnastik.dk

Lars

Lars Stage

Bestyrelsesmedlem

21894926

 lars@klg-gymnastik.dk

Per

Per Bennedsgaard

Bestyrelsesmedlem

 40874486

per.b@klg-gymnastik.dk

Knud

Knud Fredslund Toft

Bestyrelsesmedlem

 60880886

knud@klg-gymnastik.dk

Lasse

Lasse Lykkegaard

Bestyrelsesmedlem

28290628

lasse@klg-gymnastik.dk

Maj-Britt

Maj-Britt Aarup

Suppleant

40557017

maj-britt@klg-gymnastik.dk

Anders

Anders Juul

Suppleant

 30492655

anders@klg-gymnastik.dk

Bo

Bo Therkildsen

Kasserer

61222728

 kasserer@klg-gymnastik.dk

Koustrupparken 26, 7400 Herning

Per

Per N. Christensen

Medlemsadministrator

42133063

tilmelding@klg-gymnastik.dk

Per

Bitten Stage

SoMe-ansvarlig

 27102841

bitten@klg-gymnastik.dk