Bestyrelsen

Bestyrelsen i KLG Gymnastik arbejder for at skabe de bedste betingelser for et godt og sundt fritidsliv for borgerne i lokalområdet.
Det er bestyrelsens opgave at sikre udvikling af foreningen, så børn og voksne i alle aldre også i fremtiden ønsker at være en aktiv del af KLG Gymnastik.

Kontaktoplysninger

Har du spørgsmål, er du altid velkommen til at kontakte os på

 

info@klg-gymnastik.dk

 

Er din henvendelse til en specifik person i bestyrelsen, finder du kontaktoplysninger på alle bestyrelsesmedlemmer nedenfor.

Bestyrelsesmedlemmer

Anja

Anja Dahl Henriksen

Formand

 51361563

 anja@klg-gymnastik.dk

Lars

Lars Stage

Næstformand

21894926

 lars@klg-gymnastik.dk

Berit

Berit Olsen

Sekretær

 27522628

 berit@klg-gymnastik.dk

Anders

Anders Juul

Bestyrelsesmedlem

 30492655

anders@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Line Bay Bjerre Kristensen

Bestyrelsesmedlem

22481114

line@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Kristine Møller Korsholm

Bestyrelsesmedlem

91313121

 kristine@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Ditte Hansen

Suppleant

 21442263

 ditte@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Rikke Dyrmose

Suppleant

 25612266

 rikke@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Iver Andersen

Suppleant

 28355120

 iver@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Ole Bach Krejlgaard

Kasserer

61337794

 kasserer@klg-gymnastik.dk

Vesterdamsvænget 54, 7400 Herning

Social network avatar

Per N. Christensen

Medlemsadministrator

42133063

tilmelding@klg-gymnastik.dk

Social network avatar

Bitten Stage

SoMe-ansvarlig

 27102841

bitten@klg-gymnastik.dk